Haber

Rock’n Roll Kralı Elvis Presley Altı Ay Boyunca Her Gün Aynı Yemeği Yedi!

Rock and roll efsanesi Elvis Presley’in müziğinden özel hayatına kadar her detay hayranları tarafından merak ediliyor. Eski eşi Priscilla’ya göre Elvis, altı ay boyunca her gün aynı yemeği yedi. Detaylar için buraya gelin…?

Kaynak:https://www.mirror.co.uk/3am/us-celeb…

Rock’n Roll efsanelerinden biri olan Elvis Presley, hem yaşadığı dönemde hem de günümüzde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Özel hayatı her zaman merak konusu olan Elvis, kötü beslenme alışkanlıklarıyla biliniyordu. Rock yıldızının yemekle ilgili bazı tuhaf ritüelleri vardı ve genellikle tuhaf yiyecekleri tercih ediyordu.

Eski karısı Priscilla Presley’e göre Elvis, altı aydır her gün aynı yemeği yemişti. Alışkanlıklarına bağlı kalan Elvis, altı ay boyunca her gece köfte ve patates püresi yedi.

Elvis’in yaşadığı malikane ‘Graceland’ın arşivcisi Angie Marchese: “Elvis eski güzel Güney yemekleriyle büyüdü. Köfte, patates püresi, kızarmış tavuk, makarna ve peynir… Büyürken yediği her şey onun favorilerinden biriydi. .”

Elvis balıktan başka her şeyi yerdi. Ev yapımı balık kokusundan hoşlanmazdı. Evde hiç balık yoktu.”

“En sevdiği atıştırmalık fıstık ezmesi, domuz pastırması, muzlu sandviçti. Graceland’deki aşçısına pastırmayı nasıl pişireceğini ve onu ne kadar sevdiğini gösterdi.”

Tüm zamanların en sevilen sanatçılarından biri olan ‘Rock’n Roll Kralı’ 1977’de vefat etti.

burhaniyehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu