Haber

TikTok fenomeni cenazesine helikopterle gelerek herkesi şaşırttı

Sosyal medya platformu TikTok’ta ünlü olan 45 yaşındaki Belçikalı David Baerten, ölü taklidi yaparak cenazesine helikopterle geldi. Hem ailesini hem de arkadaşlarını büyük şoke eden fenomen, amacının her zaman ailesine ve arkadaşlarına iletişimin ne kadar değerli olduğunu öğretmek olduğunu söyledi.

Eşine ve çocuklarına önceden haber verdi

Baerten karısına ve çocuklarına karşı o kadar acımasız değildi, planını önceden anlatmıştı. Olayın çekirdek ailesi de bu planın bir parçasıydı.

Kızı inandırıcı olsun diye paylaştı

Cenazeye katılanlar, Baerten’in kendi cenazesine helikopterle geldiğini görünce şok oldu. Baerten’in kızı, olayı inandırıcı kılmak için sosyal medyada aslında ölmemiş olan babası hakkında şunları yazdı:

Hayat neden bu kadar adaletsiz? Neden sen? Büyükbaba olacaktın ve önünde hala uzun bir hayat vardı. Seni seviyorum! Seni asla unutmayacağız. Huzur içinde yat Atam. Seni düşünmeyi asla unutmayacağım.

Ailesiyle daha fazla vakit geçirmek istediğini söyleyerek hesabını kapattı.

Bu durum ve Baerten’in TikTok numarası birçok kişi tarafından eleştirildi. Birçoğu yorumların ve aldatmacanın acımasız olduğunu düşündü. Ancak Baerten, yansımaları umursamadığını ve ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi gerektiğini göstermek için bu numarayı düzenlediğinden bahsetti.

Ancak aldatmanın ardından TikTok hesabını sildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu