Teknoloji

TECNO MEGABOOK T1’e Red Dot Tasarım Ödülü!

Türkiye’de özellikle son bir yılda varlığını hissettiren Çinli bir teknoloji şirketi. TEKNO, 2023’ün başlarında ilk dizüstü bilgisayar modeli MEGABOOK T1 duyurdu. Teknik özellikleri ile günlük kullanım için oldukça iyi bir tercih olan laptop, aynı zamanda oldukça kaliteli ve estetik bir görünüme sahipti. Ve şirket, MEGABOOK T1 için yaptığı çalışmaların meyvelerini yedi. TECNO’nun ilk dizüstü bilgisayarı, teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinin ortasında Red Dot Tasarım ÖdülüO layıktı.

TECNO MEGABOOK T1, alüminyum kasasıyla gerçekten dikkat çekici bir dizüstü bilgisayar. 14,8 mm kalınlık, 1.48 kilo Yük fiyatına da sahip olan MEGABOOK T1, taşınabilirliği maksimuma çıkarıyor. Ayrıca laptopta 70 Wh kapasiteli batarya, 17,5 saate kadarAyrıca kesintisiz kullanım sunar.

Red Dot Tasarım Ödüllü TECNO MEGABOOK T1 ile tanışın

Red Dot Design Awards seçilirken bir parçanın dış görünüşü dikkate alınmaz. İşlevsellik ve yenilik Red Dot komitesi için de çok değerli. TECNO MEGABOOK T1 komiteyi bu alanlarda da büyüledi. Öyle ki 10. nesil Intel Core i5 işlemcilerle donatılan bilgisayar, 12 GB RAM ve 512 GB SSD depolama ile performanstan ödün vermiyor. Ultra geniş VC soğutma sistemi uzun süreli kullanımda bile. ısıyı en eşit şekilde dengelerve bilgisayarın yavaşlamasını engeller.

TECNO MEGABOOK T1 teknik özellikleri:

Ekran15,6″, FHD, 350 nit, TÜV Lande Eye Comfort
İşlemciIntel Core i5 (10. nesil)
Veri deposu12 GB
Depolamak512GB (SSD)
Kamera2MP
Parmak İzi OkumaOrada
Pil70 Wh (17,5 saate kadar)
işletim sistemiWindows 11

Tüm bu teknik ve tasarımsal özelliklerle donatılan ve bunların doğal bir sonucu olarak Red Dot Ödülü almaya hak kazanan TECNO MEGABOOK T1, 13.999 TLdan başlayan fiyatlarla ülkemizde satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu