Teknoloji

Oyuncuların Dizlerini Çözen Korku Oyunu Phasmophobia, Xbox ve PlayStation’a Geliyor [Video]

İlk olarak 2020 yılında yayınlanan ve oyunseverlerin favorileri arasına girmeyi başaran anksiyete oyunu. fazofobi Yeni bir gelişme oldu. Geliştirici grup Kinetic Games, oyunun Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PSVR 2’ye geleceğini duyurdu. çapraz platform desteğio da gelecek

Kinetic Games’in açıklamasının en heyecan verici kısmı şüphesiz PSVR 2Temel Sanal gerçeklik ekipmanına sahip oyuncular, Phasmophobia atmosferinin tadını çıkarabilirler. aşırı gerçekçi duyguyu yaşama fırsatı bulacaklardır. Oyunun çapraz platform takviyesi, konsol sahiplerinin ve PC sahiplerinin bu oyunu bire bir oynamasına izin verecek.

Phasmophobia 5 Ağustos’ta konsollara geliyor!

Resmi açıklamaya göre, Phasmophobia 5 Ağustos itibariyle Hem PlayStation 5, PSVR2 hem de Xbox Series X/S için oynanabilecek. Ama tıpkı PC’deki oyun gibi Erken erişimAşamalı olacağını söyleyeyim.

Phasmophobia’nın konsol sürümleri için yeni fragman:

Phasmophobia nasıl bir oyundur?

Yalnız oynayabileceğiniz gibi fazmofobi dört kişiyle takım ol hayaletleri kovaladığınız bir oyundur. Oyunun kasvetli ortamında bazen kibrit bazen de kamera gibi gelişmiş eserler kullanarak hayaletleri yakalamaya çalışıyorsunuz. Bugüne kadar Steam’de 450 binden fazla yorum alan oyun için” Son Derece Olumlu” etiketi verilir.

Korku oyunlarını seviyorsanız, 139 TLPhasmophobia’nın satın alabileceğiniz Steam listeleme sayfası buradanUlaşabilirsin.

Fazmofobi gibi oyunlar için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu