Haber

Milli maç ne zaman, 2023’te hangi kanalda? Milli maç saat kaçta başlayacak? Saat kaçta başlayacak?

Türkiye A A Milli Futbol Grubu, bugün Almanya ile oynayacağı özel maçın hazırlıklarını tamamladı. Ay yıldızlı takım, teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde son antrenmanını Berlin Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirdi. Peki milli maç ne zaman, 2023’te hangi kanalda? Milli maç saat kaçta başlayacak?

ULUSAL MAÇ NE ZAMAN 2023 HANGİ KANALDA OLACAK?

Yarın özel maçta Almanya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Grubu hazırlıklarına devam etti. A Milli takımımız dünkü antrenmanda ısınmanın ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Son bölümde ise oyuncular çift gol taktiği uygulamaları üzerinde çalıştı.

Türkiye yarın saat 22.45’te Berlin Olimpiyat Stadı’nda Almanya ile karşılaşacak. Maçı Polonya Futbol Federasyonu’ndan hakem Bartosz Frankowski yönetecek. Yarın özel maçta Almanya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürdü. A Milli takımımız dünkü antrenmanda ısınmanın ardından dar alanda pas çalışması yaptı. Son bölümde ise oyuncular çift gol taktiği uygulamaları üzerinde çalıştı.

Türkiye yarın saat 22.45’te Berlin Olimpiyat Stadı’nda Almanya ile karşılaşacak. Maçı Polonya Futbol Federasyonu’ndan hakem Bartosz Frankowski yönetecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu