Haber

Kandıra’da AK Parti’ye sevgi seli

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, Kandıra’da vatandaşları kucakladı. Kandıra’da sevgi seliyle karşılanan Soba; “Milletimizin Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye güveni tamdır. Yüzyıl Türkiye vizyonuyla her zaman ülkemizi ileriye taşıyacak adımlar atıyoruz” dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, Kandıra’da esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve teşkilat yöneticileri ile birlikte kapısını çalmayan, elinden bırakmayan Kandıra Ocağına ilçe halkının sıcak ilgisiyle karşılandı. Kandıra.

KANDIRALILARDAN AK PARTİ’YE DESTEK

Vatandaşlarla sohbet eden ve AK Parti’nin Yüzyıl Türkiye vizyonuyla gerçekleştirmeyi hedeflediği projeleri anlatan Soba, “85 milyon insanımızın her birini ayrı ayrı seviyoruz. Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden hep birlikte ülkemize hizmet ediyoruz. 21 yılda birçok proje ve hizmete imza attık. İmkansız denilen birçok şeyi yaptık, imkansız denen şeyleri çözdük. Ülkemizi her alanda geliştirdik ve büyüttük. Bu istikrarla daha çok işe imza atarak ülkemizi geleceğe daha güçlü hazırlayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha yapacak çok işimiz var.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu