Haber

HÜDA-PAR Lideri Yapıcıoğlu’ndan Tartışmalı Sözler

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 14 Mayıs akşamı seçmenlerini uyardı. Yapıcıoğlu, ‘Fark azsa şimdiden hazırlanın’ dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak seçime AK Parti listelerinden giren HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin seçim çalışmaları kapsamında Batman’da bir mitinge katıldı. Yapıcıoğlu burada yaptığı konuşmada 14 Mayıs seçimlerini ‘100. yıl dönümü olacak bir seçim’ olarak değerlendirdi.

“Kutuları alalım”

Hiçbir oyunun boşa gitmemesi gerektiğini belirten Yapıcıoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:

Cumhur İttifakı’nın adayı Sayın Erdoğan cumhurbaşkanlığı seçiminde ne kadar çok oy alırsa muhalefetin birtakım emelleri var, biz o hevesleri mahsülde tutma konusunda iyi iş çıkarmış olacağız. Çünkü birden fazla şeye sahipler. Şimdiden bir yer hazırlıyorlar. Fark küçükse ilk cinste biteceğini umarız ama fark küçükse şimdiden kendinizi hazırlayın. Kesinlikle ellerinden gelen tüm numaraları yapacaklar ama kaybettiklerinde hile yaptıklarını söyleyecekler. Hele aradaki fark çok küçükse ortalığı karıştırmak için fırsat kollayacaklardır.

Onlara bu fırsatı vermemeliyiz. Karışıklık herkesi incitir. Ama gözleri bağlı, onlara bu fırsatı vermemek için, bir oy bir oydur diyoruz, bunu en yüksek oyla başarmak için. Hiçbir oy israf edilmemeli, hiçbir oy israf edilmemelidir. Kutuları alalım. Milletimizin iradesine göre sandığa giden oyunun sandıktan çıkması için dikkatli ve uyanık olalım.’

haber-sirvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu