Ekonomi

Akbank’tan SGK prim borcunu ödemek için kredi fırsatı

Banka, SGK emekli maaşını 31 Mart’a kadar Akbank’tan alacak emeklilere de 7 bin TL’ye varan nakit promosyonu sunuyor.

İlk kez Axess veya Wings kart sahibi olacak olan SGK, emekli müşterilerine yıl boyunca her ay 1.000 TL chip-para, harcama sözüne ek olarak 1.500 TL chip-para veriyor.

Emekliler maaşlarını şubeye gitmeden Akbank Mobil, Müşteri İletişim Merkezi ve www.akbank.com üzerinden kolaylıkla Akbank’a havale edebilirler.

Kampanya kapsamında aylık net geliri 3 bin 499 TL’ye kadar olan SGK emeklilerine 3 bin TL promosyon ve 1.200 TL ek promosyon, aylık net geliri 3 bin 499 TL’ye kadar olanlara 3 bin 500 TL promosyon ve 1.350 TL ek promosyon bin 500 TL ve 7 bin 499 TL, 7 bin 500 TL. – 9 bin 999 TL arası olanlara 4 bin 500 TL promosyon ve 1.750 TL ek promosyon, 10 bin TL ve üzeri olanlara 5 bin TL promosyon ve 2 bin TL ek promosyon.

Yeni emekli olan SGK müşterilerinin kampanyalardan yararlanabilmesi için maaşlarını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmeleri gerekmektedir.

Akbank, SGK’lı emekli müşterilerine de maaşları hesaplarına geçmeden 2 gün önce para çekme imkanı sunuyor. Emekli maaşını Akbank’tan alan ve emekli hesabında nakdi kredi limiti fazla olanların faydalanabileceği kampanyada, Akbank çalışanları mevcut artı nakdi limitlerini faizsiz olarak, maaş tarihinden 2 gün önce ve mayıs ortasında kullanabiliyor. maaş günü

Ayrıntılı bilgiye Akbank şubelerinden ve www.akbank.com adresinden ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu